Sesje Packshot

Klasyczne sesje packshot, to niezbędny element nowoczesnego marketingu.

Jednolite neutralne tło, wyraziste ale realne kolory, podkreślona faktura, jakość wykonania fotografowanego produktu, to cechy zdjęć uzyskanych w sesjach packshot. Zdjęcia składają się z kompozycji, podkreślających ekskluzywność produktów. Ich zadaniem jest ukazanie wszystkich detali przedmiotu. Zdjęcia packshot wykorzystywane są w sklepach internetowych, gazetkach konsumenckich, reklamach prasowych, na bilbordach, banerach reklamowych.

Wykonujemy zdjęcia packshotowe w studiu fotograficznym przy ulicy Narutowicza 47, lokal 49 w Łodzi. Warunki studyjne zapewniają najwyższej jakości oświetlenie, powtarzalność ustawień fotografowanych przedmiotów. Prawidłowe oddanie naturalnej kolorystyki. Do zdjęć packshotowych wykorzystujemy oświetlenie najwyższej jakości. Pracujemy w systemie oświetleniowym Elfo, studyjnych lamp błyskowych i światła stałego.

Realizacje zdjęciowe obejmują wykonanie zdjęć, opracowanie graficzne. W tym zawiera się wykluczowanie produktu z tła i zapisanie w pliku PNG, przygotowanie materiału zdjęciowego w przestrzeni barwnej AdobeRGB, CMYK, i rozdzielczościach dopasowanych do pola publikacji. Istnieje opcja realizacji zdjęć w trybie ekspresowym.

  • sesje produktowe fotoefekt 05
  • flatshot skarpety fotoefekt 01
  • packshot kwiaty fotoefekt 04