O nas

Kim jesteśmy

page2_img1

 

Kilka słów na temat naszej filozofii i podejścia do zdjęć reklamowych.

Jesteśmy zgranym zespołem, który z należytą troską zadba o Wasze zlecenie. Naszym atutem jest poparte wykształceniem i doświadczeniem zawodowym, połączenie fotografii z kompleksowym przygotowaniem wykonanych zdjęć dla Waszych potrzeb. Wspólnie działamy od niedawna, co pozwala nam uzyskać świeże spojrzenie i masę nowych pomysłów na odpowiednie zobrazowanie fotografii reklamowej.

W naszym pojęciu zdjęcia reklamowe, są nośnikiem o ogromnym potencjale. Ponieważ wszyscy kupujemy oczami, to co zobaczymy, to co przykuje naszą uwagę, musi wyglądać jednocześnie jak najlepiej i zdecydowanie realnie. Znanymi nam środkami wyrazu w fotografii, tworzymy zdjęcia, dzięki którym "chce się posiadać" sfotografowane przedmioty.

jak działamy

Projekt, czyli Twoje zlecenie i nasza burza mózgów!

Chcemy, żeby Twoje potrzeby i nasze pomysły spotkały się w jednym miejscu. Zależy nam na tym, żeby Twoje zdjęcia produktowe, lookbooki, czy inne realizacje fotografii reklamowej, spełniały swoje jedyne i największe zadanie, przyciągnęły klientów. Żeby sprawiły że, ktokolwiek zobaczy nasze zdjęcia reklamowe w Twojej ofercie, zadecyduje o ich nabyciu.

Potrzebujemy Twojego zaufania, odnośnie naszej wiedzy, o jak najlepszej prezentacji, oraz sposobie ujęcia przedmiotów w fotografii reklamowej. Zawsze jednak jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, bo wiemy, że im szersze podejście do zadania, tym efekt finalny jest lepszy.

 

Sesja, czyli chaos kontrolowany

Posiadamy studio przystosowane do wykonywania wszelkiego rodzaju fotografii reklamowej. Packshoty na tłach jasnych i ciemnych, flatshoty (zdjęcie odzieży na płasko), prezentacje 360 na obrotnicy, przestrzenne zdjęcia typu duch. Wykonujemy sesje lookbook w studiu, również  w plenerze jako sesje wizerunkowe. Posiadamy własną bazę modelek, oraz wizażystek.

Organizujemy i realizujemy dzień zdjęciowy, tak aby optymalnie wykorzystać przeznaczony czas.

 

Postprodukcja, czyli dopieszczanie fotografii.

Zdjęcie ma wyglądać jak najlepiej, bo "zakochane oko" widzi swój idealny, wymarzony produkt i prosi mózg, żeby wybrał akurat ten a nie inny.

Wykonujemy postprodukcję zdjęć w profesjonalnych  programach przeznaczonych do tego typu pracy. Na profesjonalnym i skalibrowanym sprzęcie komputerowym. Dostosowujemy obróbkę cyfrową materiału zdjęciowego bezpośrednio do Twoich potrzeb, jakie zostały ustalone w zamówieniu.

 

Akceptacja zlecenia.

Przekazany przez nas materiał zdjęciowy przechodzi Twoją akceptację. Jesteśmy otwarci na propozycję jak najlepszego dopasowania zlecenia do Twoich oczekiwań. Tutaj jest miejsce na ewentualne korekty i poprawki.

Z naszego doświadczenia wiemy, że całości realizacji nie służą nieskończone zmiany i ulepszanie wykonywanego zlecenia. Przewidujemy jedną ewentualną korektę, ponieważ zakładamy, że jednak ten etap naszej współpracy, dotyczy zatwierdzenia i Twojego zadowolenia z naszej pracy.

 

Końcowa edycja zdjęć.

Po zatwierdzeniu materiału lub ustaleniu ewentualnych poprawek, przygotowujemy Twoje zlecenie do ostatecznej formy jaką ustaliliśmy na samym początku.

Naszym zdaniem dobre zdjęcie reklamowe ma spełniać wiele funkcji, samo musi na siebie zarobić, dlatego już na wstępie przyjmowania zlecenia ustalamy jego przeznaczenie. Inaczej formatujemy pliki zdjęć do druku inaczej na stronę internetową. W druku rónież pojawiają się różnice, w zależności od tego z jakiego będziemy korzystać podłoża.
Dlatego też, wykonujemy edycję z docelowym indywidualnym przeznaczeniem, na jakie akurat jest zapotrzebowanie.

 

Dostarczenie, czyli przekazanie gotowego materiału.

Ten etap oczywiście reguluje nasza umowa. Stosujemy do przekazania nośniki cyfrowe, w postaci pamięci przenośnych flash. Jeśli jest taka potrzeba, przesyłamy gotowy materiał również zdalnie za pomocą transferu internetowego.